Trápí vaši advokátní kancelář nepořádek ve spisu? Nejste v tom sami.

0%

Roztříštěnost spisů

Téměř 60 % advokátů ve velkých kancelářích má problémy s tím, aby se vyznali v obsahu spisu.
0%

Poslední verze dokumentů

Více než polovina právníků často nemůže dohledat poslední verzi dokumentu, a to i v případě, že na ní sami pracovali.
0%

Složité systémy

Celých 85 % právníků tvrdí, že jim současné systémy pro správu advokátních spisů práci spíše ztěžují, než aby ji ulehčovaly.

Jak je to možné?

Dříve existoval pouze fyzický spis

V minulosti byl spis veden papírově jako složka dokumentů, kterou u sebe měl vždycky ten člověk, který na případu pracoval. Když přišel další dokument, jednoduše se zařadil na konec spisu, a všichni měli dokonalý přehled.

Elektronizace do spisu přinesla nepořádek

S elektronizací se tento pořádek ze spisů paradoxně vytratil. Něco chodí datovou schránkou, něco mailem, zbytek poštou a něco uloží kolega na sdílený disk.

Chaos v dokumentech

Data se kvůli tomu stále hůře organizují, ve spisu chybí pořádek, nikdo neví, kde co je a jak to najít. Právníci si tak často ukládají dokumenty ke svým případům k sobě na plochu.

SingleCase vrací do spisu pořádek!

K papíru se budeme vracet těžko, takže nás napadlo vytvořit jednoduchý, srozumitelný a uživatelsky příjemný systém pro práci se spisy.
Okamžitě ke svým případům
Vidíte jen to, co potřebujete, nemusíte se proklikávat prací celé kanceláře. Na hlavní stránce uvidíte přehled toho, co se ve vašich případech šustlo.
Poznámky neztratíte, lhůty nepropásnete
Ke každému dokumentu nebo případu si snadno připojíte poznámku nebo úkol. Na termíny a lhůty myslí SingleCase za vás.
Časová osa pro rychlý přehled změn
Dokumenty z datové schránky, pošty, e-mailu, ze soudu i od kolegy se všechny sejdou na jednom místě. Najít poslední verzi je jednoduché, pouze sledujete časovou osu.

Tarify

Basic

499 Kč

Premium

699 Kč

  • Registrovat
Full

999 Kč

  • Registrovat

O nás

Jsme skupina seniorních profesionálů, kteří za svou kariéru prošli velkými korporacemi. Dosáhli jsme významných postů, vedli stovky lidí, vymýšleli jsme marketingové strategie. Když jsme se pak rozhodli z korporace odejít, byla za tím především touha měnit věci kolem sebe, dělat si je po svém, realizovat svoje nápady i pomáhat s realizací dobrých nápadů jiným lidem.
Po jednom roce na trhu máme 4 prosperující produkty. Více na www.creativedock.cz
SingleCase technologicky zajišťuje společnost User Technologies s.r.o.
Usertech